fbpx

Najlepszy Masaz

+48 733 706 432

Czy masaż twarzy Kobido lepszy za botoks ?

Kobido to japoński masaż twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Jego celem jest pozbycie się wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrażania mięśni i ich funkcji.

Czym jest masaż twarzy?

To całkowicie naturalna i nieinwazyjna alternatywa dla wszystkich tych, którzy boją się igieł i nie mogą lub nie chcą poddać się zabiegowi liftingu chirurgicznego. Jest niezwykle relaksujący i uspokajający.

Ze względu na swoją złożoność i intensywność technik działających w głębszych warstwach skóry i mięśni aktywuje nerwy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energii) w twarzy, powodując naturalny lifting.
Obszar poddany zabiegowi obejmuje mięśnie barku, dekoltu, szyi, pleców, głowy i twarzy.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak w celu wzmocnienia i utrzymania efektu zaleca się powtarzać go raz w tygodniu.

Przeciwwskazania:

ostre stany zapalne organizmu, skóry,
ekstrakcje zębów, stany ropne okołozębowe,
do 4 tygodni po wypełnieniu, Botox – 2 tygodnie, nici PDO – do 6 miesięcy,
po zabiegach laserowych i mezoterapii tuż po ustąpieniu stanu zapalnego.

Techniki

Zazwyczaj sesja rozpoczyna się suchym masażem tkanek głębokich, czyli bez użycia olejku czy serum. Ten etap zmniejsza napięcie mięśni głębokich, które odpowiadają za powstawanie zmarszczek mimicznych.
Następnie przechodzimy do relaksujących, delikatnych ruchów, które mają na celu odprężenie klienta, zmniejszenie szkodliwego stresu, w kolejnych etapach rozwoju masażu.
Następnie wykonujemy drenaż limfatyczny, pobudzamy przepływ krwi i limfy, wspomagając wydalanie toksyn z organizmu, a skórze twarzy dostarczamy składniki niezbędne do poprawy i naprawy tkanek.
Dopiero po tych etapach przechodzimy do najbardziej charakterystycznych i intensywnych technik masażu. Techniki liftingujące i ujędrniające

WYGLĄDANIE KILKA LAT MŁODSZYCH NIE JEST WYJĄTKOWĄ KORZYŚCIĄ, KTÓRĄ MOŻE ZAPEWNIĆ MASAŻ TWARZY KOBIDO. POSIADA INNE UPRAWNIENIA KORZYŚCI DLA ZDROWIA:

Zwalcza stres
Zapewnia pełen relaks i dobre samopoczucie
Redukuje skutki bruksizmu
Łagodzi bóle głowy
Unika sztywności twarzy
Zmniejsza niektóre problemy z układem trawiennym
Poprawia wzrok
Korzyści: Masaż twarzy Kobido stymuluje krążenie krwi i limfy, a tym samym poprawia jakość Twojej skóry. Uwalnia napięcie mięśniowe twarzy, które jest odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek. Dodatkowo Twoja skóra jest oczyszczona i nawilżona.

Zabieg trwa 75 minut – (demakijaż, odpowiedni masaż, wykończenie serum i kremem pozabiegowym) 

Nasz masażysta zapewni Ci wysokiej jakości masaże twarzy w naszym salonie masażu w Warszawie. Przypominamy, że od 1 października otwieramy swoje drzwi w nowej lokalizacji – Najlepszy Masaż Wola na ul. Stańczyka 5/U2, 01-237. Zapraszamy również do naszej strony na Najlepszy Masaż.

21.09.2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *