Najlepszy Masaz

+48 733 706 432

dlaczego MASAŻ to najlepsza inwestycja w Twoje zdrowie

Nic więc dziwnego, że warszawiacy są obecnie najbardziej zestresowanymi i niezadowolonymi obywatelami Polski.

Jest to większy problem, niż większość zdaje sobie sprawę, ponieważ stres w dużym mieście jest poważnym problemem zdrowotnym, który ma głębokie reperkusje fizyczne i psychiczne

W miarę jak coraz więcej warszawiaków nadal zmaga się z zadłużeniem, niepewnością, cenami mieszkań pod dachem, bezrobociem, przeludnieniem, obciążenia społeczeństwa stresem i niepokojem zaczną podważać ich jakość życia i niweczyć wszelkie wysiłki podejmowane w celu osiągnięcia dobre samopoczucie.

Na szczęście nie wszystko stracone, a sytuacja nie jest daremna. Chociaż prawdą jest, że za pieniądze nie można kupić dobrego zdrowia, mając pod ręką odpowiednie narzędzia, można znacznie poprawić jakość życia i ogólne samopoczucie.

Masaż jest jednym z tych narzędzi, a prawidłowo i regularnie wykonywany przez wyszkolonego specjalistę może pomóc w zapobieganiu i radzeniu sobie z wieloma problemami zdrowotnymi, często związanymi ze stresem i lękiem.

Wiele korzyści z masażu

Uwalnia napięcie mięśni
Ludzka tkanka mięśniowa jest dobrze unaczyniona, co oznacza, że ​​jest dobrze zaopatrywana przez sieć żył i naczyń krwionośnych; dlatego jest wysoce elastyczny i rozciągliwy, ale podatny na problemy z napięciem lub napięciem.
Uspokaja umysł
Uspokajający wpływ masażu na procesy psychologiczne został obszernie udowodniony. Badania wielokrotnie dowiodły, że już po 15-20 minutach masażu organizm doświadcza przypływu silnych endorfin i innych peptydów związanych z reakcją na stres. W rezultacie osoby, które poddają się terapii masażem, odczuwają zmniejszenie lęku, poprawę nastroju oraz zwiększoną koncentrację i ostrość umysłu.
Detoksykuje ciało
Masaż sam w sobie nie jest zabiegiem detoksykującym; jednak z pewnością może pomóc w detoksykacji organizmu. Widzisz, jednym z najbardziej znaczących efektów, jakie masaż wywiera na ciało, jest stymulacja krążenia w całym ciele.W wyniku tego wzmożonego nawadniania krwi i limfy znacznie poprawia się wymiana składników odżywczych w komórkach. Mobilizując te kluczowe płyny ustrojowe, składniki odżywcze skuteczniej docierają do komórek, pomagając w ten sposób eliminować toksyny.Detoksykujące działanie masażu jest szczególnie korzystne dla pacjentów cierpiących na zaburzenia krążenia, zatrzymanie płynów, cellulit, bóle głowy, bezsenność, otyłość oraz osoby, które regularnie doświadczają sytuacji stresowych
Poprawia homeostazę

Masaż, jeśli jest wykonywany profesjonalnie, zwiększa poziom niektórych hormonów pośredniczących, jednocześnie zmniejszając poziom innych. Katecholaminy, takie jak histamina, biorą udział w skurczu mięśni gładkich. Adrenalina i różne kortykosteroidy wytwarzane przez korę nadnerczy silnie wpływają na procesy regulacji i normalizacji, które równoważą i zapewniają stabilność tych hormonów; co z kolei pomaga zachować stałe fizjologiczne i tworzy homeostazę.

Więc co oznacza otrzymanie regularnego masażu?

Teraz, gdy zdajesz sobie sprawę ze wszystkich potencjalnych korzyści, jakie mają do zaoferowania masaże, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak możesz go otrzymać.

Otóż tu w salonie Najlepszy Masaż z każdym z naszych Pacjentów współpracujemy indywidualnie. Oznacza to, że Twój plan leczenia zostanie opracowany od podstaw tak, aby działał specjalnie dla Ciebie i Twoich konkretnych okoliczności.

Rzeczy, którym będziemy się przyglądać, to skład ciała, styl życia, wiek, dostępność czasowa itp.

Ogólnie rzecz biorąc, możesz spodziewać się, że zaczniesz od trzech sesji. Te początkowe sesje są zwykle wykonywane w odstępie tygodnia, po których następuje jedno miesięczne doładowanie.

Na co czekasz?

Jednym z niefortunnych skutków ubocznych życia w wielkim mieście jest to, że poziom stresu zaczyna się do ciebie podkradać. Zanim się zorientujesz, całe ciało boli, a zdrowie spada. Gdy to się stanie, pływanie pod prąd i przyglądanie się potencjalnym komplikacjom, które mogą pogrążyć Cię w rachunkach za leczenie.

Dlatego terapia masażem ciała jest idealna. Jest to prosty, ale bardzo skuteczny sposób ochrony przed stresem współczesnego życia, bez rozbijania banku.

Masaż, który oferujemy w salonie Najlepszy Masaż w Warszawie może zaoferować szybką i trwałą ulgę w przewlekłych bólach, sztywności stawów oraz ograniczonej ruchomości. Jakby tego było mało, możesz spodziewać się ogromnej poprawy zdrowia krążenia, a także zdolności poznawczych i emocjonalnego samopoczucia.

Nasze masaże odmienią Twoje życie. 

01.12.2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *