Najlepszy Masaz

+48 733 706 432

Jakiego rodzaju masażu potrzebujesz?

Często mam klientów, którzy nie wiedzą, jakiego rodzaju masażu potrzebują. "Chcę masaż relaksacyjny, ale też chcę głęboki masaż niektórych partii" - to dwa zupełnie różne masaże.

Masaż relaksacyjny działa bardziej na układ nerwowy, a głęboki, mocny masaż działa na mięśnie – likwiduje napięcia i bolesne punkty, abyś poczuła się lepiej po sesji (to uczucie lekkości może trwać kilka dni, a nawet tygodni)

Oto opis najpopularniejszych masaży i ich wpływu na organizm

Głęboki masaż tkanek

Masaż tkanek głębokich wykorzystuje większy nacisk niż masaż szwedzki. To dobra opcja, jeśli masz problemy z mięśniami, takie jak:
ból
uraz
brak równowagi
szczelność 
przewlekły ból mięśni
Podczas głębokiego masażu tkanek masażysta użyje powolnych ruchów i głębokiego nacisku palcami, aby rozładować napięcie w najgłębszych warstwach mięśni i tkanek łącznych. Podczas tego masażu możesz być naga lub nosić bieliznę.

Masaż będzie trwał od 60 do 90 minut.

Chociaż tkanka głęboka może być bardziej intensywna, nie powinieneś odczuwać bólu ani bolesności. Taki masaż oferujemy na Żoliborzu w Warszawie (salon Najlepszy Masaż)

Masaż sportowy

Masaż sportowy jest dobrą opcją, jeśli masz kontuzję mięśnia, którą można powtarzać, na przykład podczas uprawiania sportu. Jest to również dobra opcja, jeśli masz skłonność do kontuzji, ponieważ może pomóc w ich zapobieganiu.

Masaż sportowy może:
zwiększyć elastyczność
poprawić wyniki sportowe
ulga w bólu
zmniejszyć niepokój
uwolnić napięcie mięśni
Masaż sportowy może być wykonywany jako masaż całego ciała lub na wybrane partie ciała, które wymagają największej uwagi. Głębokie uciskanie może być na przemian z kojącymi pociągnięciami, w zależności od potrzeb.

Masaż sportowy można wykonywać w ubraniu lub nago. Jeśli wolisz nosić ubranie, upewnij się, że jest ono cienkie, luźne i umożliwia terapeucie dostęp do Twoich mięśni. Luźne szorty i podkoszulek to opcje.

Masaż prawdopodobnie potrwa od 60 do 90 minut.
Szukasz skutecznego masażu w Warszawie ? Zapoznaj się z cennikiem naszych usług.

Masaż punktów spustowych

Masaż punktów spustowych najlepiej nadaje się dla osób, które mają urazy, przewlekły ból lub określony problem lub stan.

Czasami obszary napięcia w tkankach mięśniowych, znane jako punkty spustowe, mogą powodować ból w innych częściach ciała. Skupiając się na łagodzeniu punktów spustowych, ten rodzaj masażu może zmniejszyć ból.

Masaż punktów spustowych wykorzystuje zmienne poziomy nacisku w obszarze punktu spustowego, aby złagodzić napięcie.

Masaż będzie obejmował pracę nad całym ciałem, choć terapeuta skupi się na konkretnych obszarach, które wymagają uwolnienia. Do masażu można założyć lekkie ubranie, można też rozebrać się całkowicie lub częściowo.

Ten rodzaj masażu trwa zwykle od 60 do 90 minut.
W naszym salonie oferujemy masaż punktów spustowych wraz z masażem tkanek głębokich.

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny, zwany również ręcznym drenażem limfatycznym, to rodzaj delikatnego masażu, który pobudza krążenie limfy w organizmie.

Układ limfatyczny pomaga usuwać toksyny, a poprawa krążenia może pomóc w wielu schorzeniach, w tym:
obrzęk limfatyczny
fibromialgia
obrzęk
schorzenia skóry
zmęczenie
bezsenność
stres
problemy trawienne
artretyzm
migrena

Nie powinieneś wykonywać masażu drenażu limfatycznego, jeśli masz którykolwiek z poniższych stanów:
zastoinowa niewydolność serca
historia zakrzepów krwi lub udaru mózgu
obecna infekcja
problemy z wątrobą
problemy z nerkami
Masaż drenażu limfatycznego można wykonać samodzielnie w domu lub skorzystać z pomocy profesjonalisty. Zawsze porozmawiaj z lekarzem, zanim spróbujesz.

Masaże te trwają zwykle 60 minut lub dłużej.
W salonie Najlepszy Masaż (Warszawa) oferujemy 60-90 minutowy ręczny drenaż limfatyczny. Nasz zespół pomoże ci wybrać masaż, którego najbardziej potrzebujesz.

14.06.2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *