fbpx

Najlepszy Masaz

+48 733 706 432

Kobido Najlepszy masaż twarzy w historii

Dlaczego warto wybrać masaż KOBIDO?
KOBIDO to japoński masaż twarzy mający na celu odmłodzenie skóry i zatrzymanie procesu starzenia. Specjalna technika tego masażu pomaga poprawić wygląd i jakość skóry, wygładza cerę, redukuje worki pod oczami, zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz nawilża skórę aktywując przepływ krwi i limfy.

Jak wykonywany jest masaż KOBIDO?

Przed wykonaniem zabiegu nasz specjalista oceni stan Twojej skóry oraz główne obszary problemowe. W razie potrzeby makijaż zostanie usunięty, aby skóra była czysta, bez śladów kosmetyków, kremów czy innych produktów pielęgnacyjnych. Masaż ten wykonywany jest poprzez stymulację okolic twarzy i szyi opuszkami palców, wykonując szybkie, mocne, rytmiczne ruchy. Technika tego masażu jest pełna kontrastów – sam zabieg może być bardzo intensywny i niezwykle delikatny. W ten sposób niektóre punkty są stymulowane, aby wspomagać regenerację skóry. Zapraszamy na kobido do naszego salonu na Żoliborzu Artystycznym – Najlepszy Masaż

Ile zabiegów jest zazwyczaj zalecanych?

W celu uzyskania znaczących efektów estetycznych zalecamy zaplanowanie cyklu 8 masaży tygodniowo i powtarzanie zabiegów pielęgnacyjnych raz na 2-4 tygodnie.

Jak przygotować się do masażu twarzy KOBIDO?

Chociaż nasz specjalista oczyści Twoją skórę ze wszystkich znajdujących się na niej kosmetyków w tym czasie, zalecamy, abyś przyjechała z czystą twarzą bez makijażu. Masaż KOBIDO nie jest zalecany dla brodatych mężczyzn.

Czego możesz się spodziewać po masażu twarzy?

Bezpośrednio po zabiegu poczujesz się zrelaksowany i wypoczęty. Po masażu zawsze zalecamy picie dużej ilości wody, co pomaga szybciej eliminować toksyny i nawilża skórę od wewnątrz. Podczas kursu masażu KOBIDO zauważysz zwiększoną jędrność mięśni twarzy, a także uwydatnione rysy i kontur twarzy.

Kiedy nie zaleca się masażu KOBIDO?

Masaż KOBIDO nie jest zalecany osobom po zastrzykach z toksyny botulinowej, cierpiącym na trądzik lub inne schorzenia skóry oraz różne infekcje.

Gdzie znaleźć kobido w Warszawie?

Nasze studio masażu Najlepszy Masaż oferuje różne masaże twarzy – relaksacyjny, głęboki tkankowy, transbukkalny i kobido. Nasi terapeuci to certyfikowani, dobrze wyszkoleni specjaliści, którzy zapewnią najlepszą obsługę.

Czego można oczekiwać od KOBIDO?

1. Rozluźnienie mięśni twarzy
Podczas masażu rozluźniane są mięśnie twarzy i szyi, szczególnie w miejscach, gdzie ciągłe napięcie tworzy zmarszczki. Ta technika masażu może być również stosowana do leczenia paraliżu twarzy i łagodzenia skurczów.
2. Zawieszenie procesu starzenia
Po serii takich zabiegów zauważysz zwiększoną jędrność mięśni twarzy, uniesione, bardziej wyraziste kontury twarzy.
3. Głębokie oczyszczanie skóry
Pobudzając krążenie krwi i układ limfatyczny, usuwane są toksyny i martwe komórki, a skóra jest nasycana niezbędnymi pierwiastkami. Podwyższona temperatura podczas zabiegu oczyszcza głębsze warstwy skóry, do których nie docierają konwencjonalne substancje myjące.

13.07.2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *