Najlepszy Masaz

+48 733 706 432

Kursmasaz – Najlepszy Masaz

5-10 Lipiec

12 godziny

Warszawa

2499 PLN

KIEROWNIK MASAŻU OD ZERA
Chcieć opanować zawód masażysty i wykonać naprawdę wysokiej jakości masaż głęboki? Teraz jest czas, aby zacząć.


Podczas kursu nauczysz się wykonywać wysokiej jakości masaż głęboki. Dowiedz się, jak zastosować siłę w masażu, aby uzyskać maksymalne odprężenie, złagodzenie napięcia i zlikwidowanie bólu mięśni.

Po naszym szkoleniu będziesz w stanie nie tylko ćwiczyć masaż, ale także logicznie pracować z klientem i jego potrzebami. Każdy Twój masaż będzie indywidualny i ukierunkowany na wyeliminowanie problemów w określonych mięśniach.

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, ekspert w swojej dziedzinie, przeprowadzi Cię przez wszystkie niezbędne umiejętności i wiedzę, abyś mógł wykorzystać masaż manualny jako podstawę zawodu masażysty.

Co zyskasz dołączając do kursu „Masażysta od podstaw”?

✅ Unikalne umiejętności: Poznaj najskuteczniejsze techniki i techniki masażu, które pomogą Ci wykonać wysokiej jakości masaż natychmiast po ukończeniu studiów.

✅ Indywidualne prowadzenie: Kurs odbywa się w grupach do 3 osób. Żadnych spotkań w 20 osób, na których nie ma się czasu na przyswajanie informacji i wypracowanie technik masażu.

✅ 90% praktyki. Prawidłowe ułożenie rąk i ćwiczenie technik masażu na modelkach.

✅ Kurs jest odpowiedni dla początkujących.

✅ Ucz się od najlepszych w branży

Nie przegap okazji, aby nauczyć się nowego zawodu, który jest naprawdę doceniany zawsze i wszędzie. Podaruj ludziom zdrowie, urodę i niezapomniane uczucia

Dla kogo jest ten kurs?

Początkujący masażyści

Jeśli nie masz doświadczenia, ale istnieje duża chęć opanowania skutecznych i wydajnych metod pracy wypracowanych przez lata praktyki. Zdobyte techniki pozwalają od razu przystąpić do pracy z klientem i pokazać mu niesamowitą różnicę już po pierwszej sesji zabiegowej.

Masażystów chcących podnieść swój poziom

Jeśli masz już minimum, ale chcesz się dalej rozwijać i opanować nowe techniki w bardziej zaawansowanym kierunku. Jako sumienny profesjonalista będziesz mógł doskonalić własne umiejętności i zdobywać system cennej wiedzy praktycznej, aby perfekcyjnie łączyć techniki i osiągać jeszcze większe sukcesy.

Plan kursu

Część 1
Część 1

Masaż pleców

Część 2
Część 2

Masaż szyi

Część 3

Masaż dłoni

Część 3
Część 4

Masaż nog

Część 4
Część 5

Masaż stóp

Część 5
Odtwórz wideo
Dlaczego drętwieją ręce?
Czego nauczysz się na kursie?
Odtwórz wideo
Kinezjolog w Warszawie

Kim jest kinezjolog? Jaką funkcję pełni?

Instruktor

Jurij Kowal

Pozdrowienia. Nazywam się Yury Koval i jestem masażystą-kinezjologiem z 7-letnim doświadczeniem w masażu. Mam wykształcenie medyczne. Pracował w placówkach medycznych. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu masażu i kinezjologii. Ukończyłem z powodzeniem szereg specjalistycznych kursów i uzyskałem odpowiednie certyfikaty, które pozwalają mi na stosowanie w swojej pracy zaawansowanych metod i technik. Nauczę Cię jak zrobić dobry masaż.

Często zadawane pytania

Rejestracja na kurs odbywa się poprzez formularz na dole strony. Wszystkie informacje o kursie zostaną przesłane na Twój adres e-mail.Rezerwacja miejsca na kursie jest możliwa poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 400 zł na konto bankowe.
Kurs odbędzie się w Warszawie w jednym z naszych gabinetów masażu. Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem szkoleń zostaną przesłane drogą mailową na tydzień przed rozpoczęciem kursu.

Przede wszystkim zabierz ze sobą wygodne, czyste ubranie na zmianę. Powinieneś mieć krótkie, spiłowane paznokcie. Brak zmian zapalnych lub alergicznych na skórze dłoni, twarzy, szyi i dekoltu. Ergonomiczne i wygodne wymienne buty. Zabierz ze sobą buty na zmianę i strój do masażu. Jeśli nie, to wygodny, luźny strój na zmianę.

Zapisz się na kurs już dziś

Zostaw swoje dane kontaktowe w formularzu. Nasz manager skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rejestracji na kurs i udzielenia odpowiedzi na dodatkowe pytania.
    Przesyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na dodanie do naszej bazy klientów.