Najlepszy Masaz

+48 733 706 432

Masaż i mobilizacja szyi a ból

Szyja jest bardzo ważna, oczywiście dla postawy, wydajności. Chcesz mieć pewność, że jest mobilna i mocna, więc zacznijmy.

Masaż i mobilizacja szyi ma ogromny wpływ na twoje ramiona, na twój kręgosłup i całe twoje ciało.

Jeśli spojrzeć na życie, wymaga ono ruchu głową i szyją. W rzeczywistości widzimy, że gdy ludzie się starzeją, bardzo często jednym z pierwszych obszarów, w których zaczynają tracić mobilność, jest szyja.

Są to ludzie, którzy uzależniają się od lusterek wstecznych i bocznych podczas jazdy, ponieważ nie mogą się odwrócić i spojrzeć za siebie i prawdopodobnie są to ludzie, których nie chcesz widzieć w ich martwym polu.

Bardzo ważne. Jeśli jesteś sportowcem, musisz umieć obracać głową w różnych ruchach.

Dla nas, ponieważ mamy również do czynienia z wieloma osobami z bólem, jeśli boli cię szczęka, jeśli boli cię głowa, jeśli masz ból barku, wszystko to wiąże się również ze słabą ruchomością szyi. Jeśli masz problemy z równowagą, tak zwane proprioreceptory, mechanoreceptory w twojej szyi, rzeczywiście rozmawiają z twoim uchem wewnętrznym, a szyja, oczy i ucho wewnętrzne współpracują ze sobą, aby utrzymać równowagę.

Problemy z szyją mogą manifestować się na wiele różnych sposobów i jest to jeden z powodów, dla których chcesz mieć ruchomy i mocny odcinek szyjny kręgosłupa.

Zapraszamy na masaże szyi i karku, mobilizację szyi do naszego salonu Najlepszy Masaż w Warszawie. Posiadamy pełen zakres usług – które pomogą Twojemu organizmowi być w jak najlepszej formie fizycznej. Wizytę można zarezerwować przez naszą stronę internetową lub telefonicznie 733-706-432

25.01.2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *