Najlepszy Masaz

+48 733 706 432

Masaż pleców na Żoliborzu. Jak masujemy plecy?

Co to jest masaż pleców?

Mówiąc prościej, masaż pleców to każdy rodzaj masażu wykonywany na plecach osoby. Grzbiet jest tylną stroną tułowia człowieka i zaczyna się tuż nad pośladkami i kończy tuż pod szyją. Kręgosłup biegnie przez środek pleców od 5. kręgu lędźwiowego (L5), aż do 1. kręgu piersiowego (T1). Kręgosłup przechodzi następnie przez szyję do części szyjnej kręgosłupa. Nasz zespół profesjonalistów zaproponuje Ci masaż pleców w zależności od Twoich potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z masażu pleców?

Wiele osób wybiera masaż pleców jako formę relaksu, łagodzenia stresu, a nawet bólu. Powodem tego jest to, że plecy są często częścią ciała, która niesie ze sobą dużo stresu i napięcia, w związku z czym istnieje wiele różnych rodzajów masażu, które mogą w tym pomóc. Niektóre z nich to: masaż tkanek głębokich, masaż sportowy, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż szwedzki i wiele innych. Wykonujemy wiele różnych masaży pleców w Warszawie.

Masaż pleców może przynieść wiele korzyści, w tym:
  • Zmniejszenie szczelności
  • Rozluźnienie mięśni pleców
  • Poprawa krążenia
  • Zmniejszenie bólu pleców
  • Wyrównanie mięśni pleców
  • Łagodzenie bólów głowy
  • Kojący niepokój i depresję
  • Przeciwdziałanie złej postawie siedzącej
  • Jaki rodzaj masażu pleców jest dla mnie odpowiedni?

Masaż wykonywany na plecach może być dobrym sposobem na zakończenie dnia lub długiego tygodnia, a także poprawia jakość snu. Masaż tkanek głębokich jest szczególnie dobry, jeśli lubisz mocny nacisk, a twoje mięśnie mają tendencję do bólu. Może również okazać się bardzo relaksujące, jeśli czujesz się komfortowo przy silniejszym nacisku terapeuty.

Masaż sportowy i leczniczy doskonale sprawdzają się w konkretnych obszarach, które powodują ból lub dyskomfort. Masaż sportowy możesz zamówić  u nas w salonie Najlepszy Masaż.  Jest ogólnie przeznaczony dla osób uprawiających sport lub ćwiczących, ale jest również odpowiedni dla każdego, kto cierpi na ból pleców lub dyskomfort. Masaż leczniczy to świetna opcja dla każdego, kto cierpi z powodu bólu, bólu lub dyskomfortu. Jesteśmy numerem 1 w masażu pleców w Warszawie

Masaż relaksacyjny i masaż szwedzki są polecane osobom poszukującym bardziej relaksującego, powolnego i odprężającego masażu. Te rodzaje masażu zazwyczaj nie wywierają nacisku, ale są świetnym sposobem na rozluźnienie ciała.

09.03.2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *