Najlepszy Masaz

+48 733 706 432

Masaż sportowy. Nie tylko dla sportowców.

Na pierwszy rzut oka masaż i masaż sportowy mogą wyglądać bardzo podobnie – rozbierasz się, wskakujesz na stół i czujesz, że twoje węzły powoli się rozplątują. Kiedy jednak zagłębisz się (dość dosłownie), aby dowiedzieć się więcej o każdym z nich, odkryjesz, że w rzeczywistości czują się zupełnie inaczej. Więc co dokładnie odróżnia te dwa i, co ważniejsze, skąd możesz wiedzieć, który z nich jest dla ciebie odpowiedni, w oparciu o cele związane z regeneracją?

Mówiąc najprościej, zarówno regularny masaż, jak i masaż sportowy wykorzystują dotyk, aby zwiększyć przepływ krwi do obszaru ciała. Technika ta różni się od masażu sportowego tym, że jest to bardziej doświadczenie całego ciała niż celowanie w konkretną grupę mięśni, jak w przypadku masażu sportowego.

Czym się różnią te masaże?

Zwykle masażysta wykonuje zamaszyste ruchy na całym ciele – te ruchy zwykle nie są tak głębokie ani tak specyficzne, jak w przypadku masażu sportowego – aby promować relaks
Masaż sportowy jest przeznaczony dla osób, które, jak sama nazwa wskazuje, są aktywne – . Ale masaż sportowy to także świetne narzędzie dla każdego, kto chce poprawić elastyczność i mobilność, zmniejszyć napięcie mięśni, zapobiegać kontuzjom i zwiększyć zakres ruchu.

Technika masażu sportowego wymaga zagłębienia się w tkankę, aby uwolnić powięź – białą powłokę, która znajduje się na górze mięśnia, która może powodować nacisk do 900 kg. Uwalnianie powięzi wymaga dużego nacisku, który może być bolesny ze strony masażysta, ale jest niezbędny, aby dostać się do mięśnia i go otworzyć, mówi. Brzmi trochę intensywnie? To jest. Ale korzyści są natychmiastowe. Po prostu wypij dużo wody w dniach poprzedzających wizytę i nie zdziw się, jeśli poczujesz się trochę obolały. 

Więc co powinieneś dostać?

Nie możesz się pomylić z żadną z opcji, o ile wiesz, czego się spodziewać. Jeśli jesteś kimś, kto woli głębszy i bardziej konkretny nacisk, idź na masaż sportowy. Jeśli szukasz bardziej pełnego ciała i pracy relaksacyjnej, dobrym rozwiązaniem jest klasyczny masaż. Oferujemy sportowe i klasyczne masaże w Warszawie (na Żoliborzu Artystycznym).

Myślę, że oba są świetnymi składnikami dobrego samopoczucia. Każdy rodzaj masażu jest korzystny, ponieważ zwiększasz przepływ krwi do tej części ciała, co przyspiesza regenerację. I choć efekty regularnego masażu są bardziej związane z doświadczeniem, jeśli jesteś sportowcem, sportowcem masaż może być lepszym sposobem na odzyskanie biletu.

Nie możesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do naszego salonu Najlepszy Masaż – 733706432 a dokonamy rezerwacje dla ciebie. Mamy wielu różnych rodzajów masaży. Zawsze możesz dokonać rezerwacje przez BOOKSY.

21.09.2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *