Najlepszy Masaz

+48 733 706 432

Terapia narzędziowa tkanek miękkich IASTM

Jeśli Twój fizjoterapeuta zalecił ten rodzaj terapii, z przyjemnością dowiesz się, że IASTM ma wiele zalet.

Czy masz ból w ciele, który nie ustępuje bez względu na to, czego spróbujesz? Czy masz tkankę bliznowatą? Czy miałeś jakieś kontuzje podczas biegania?

Mobilizacja tkanek miękkich wspomagana instrumentem, czyli IASTM, może pomóc w rozwiązaniu wszystkich tych problemów i nie tylko. IASTM to jedna z metod, której fizjoterapeuta może użyć, aby przyspieszyć leczenie i powrót do zdrowia. Jest to nieinwazyjna, praktyczna technika, która pozwala fizjoterapeucie zająć się obszarami bólu lub miejscami napięcia w ciele, do których nie można dotrzeć wyłącznie za pomocą innych terapii manualnych. Szukasz skutecznego salonu masażu w Warszawie – zapraszamy do nas. Najlepszy Masaż to duża oferta usług i profesjonalny zespól.

IASTM celuje w powięź, która jest skomplikowanym systemem składającym się głównie z ściśle połączonych włókien kolagenowych, które splatają się w całym ciele. W IASTM do pracy na powięzi wykorzystywane są specjalnie zaprojektowane instrumenty wykonane ze stali nierdzewnej.

Korzyści z IASTM

Zwiększona produkcja kolagenu
Zmniejszony ból
Przywrócenie prawidłowej funkcji
Przyspieszenie czasu regeneracji
Zmniejszenie stanu zapalnego
Poprawiona mobilność
Łagodzenie przewlekłych stanów bólowych
Brak przestojów, możesz kontynuować normalne działania

Kto powinien rozważyć IASTM?

Jeśli ta terapia jest dla Ciebie odpowiednia, Twój fizjoterapeuta zaleci ją jako część Twojego programu leczenia. IASTM może być stosowany w wielu stanach bólowych szyi, pleców, stóp, dłoni, nadgarstków, a także stawów, takich jak łokieć, bark, kolana i kostki. IASTM jest również bardzo skuteczny w adresowaniu i zmniejszaniu tkanki bliznowatej.

IASTM ma wiele zalet. Twój fizjoterapeuta może dać ci znać, czy ten rodzaj terapii byłby dobry do włączenia do twojego programu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach IASTM skontaktuj się z nami pod w instragramie 733-706-432, aby znaleźć lokalizację salonu Najlepszy Masaż w Warszawie w pobliżu Ciebie.

25.01.2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *